اخبار
   
اردیبهشت 1403 
مراسم آغاز سال نو تیپاکس جمعه 31 فروردین ماه 1403، به‌مناسبت شروع سال کاری جدید تیپاکس، مراسمی با حضور تیپاکسی‌های عزیز در هتل اسپیناس تهران برگزار شد.
بهمن 1402 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-اعطای رتبه شرکت برتر از نظر رشد سریع به تیپاکس
اعطای رتبه شرکت برتر از نظر رشد سریع به تیپاکس روز دوشنبه 2 بهمن 1402، تیپاکس در بیست و ششمین همایش شرکت‌های برتر ایران که در مرکز همایش بین‌المللی صدا و سیما، به میزبانی سازمان مدیریت صنعتی ایران برگزار شد، شرکت کرد.
دی 1402 
بسته‌بندی-افتتاحیه خط تولید کارخانه کارتن‌سازی اکتیران
افتتاحیه خط تولید کارخانه کارتن‌سازی اکتیران روز سه‌شنبه 12 دی 1402، خط تولید کارتن‌سازی کارخانه اکتیران با حضور هم‌بنیانگذاران هلدینگ فاخر دکتر مهرداد فاخر و مهندس حسین کاشانی برگزار شد.
دی 1402 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-مراسم ویژه روز حمل‌ونقل سال 1402
مراسم ویژه روز حمل‌ونقل سال 1402 نیمه‌شبی گرفتار سارقان مسلح شدم و کار به زد و خورد رسید! تنها راهی که به ذهنم رسید این بود که سوئیچ را پشت درهای بسته پارکینگی پرتاب کنم تا سارقان نتوانند به خودرو دستبرد بزنند... این روایت یکی از رانندگان تیپاکس از خطرات شغلش است.
دی 1402 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-مصاحبه دکتر مهرداد فاخر با روزنامه شرق، سرگذشت برند خاطره‌ساز
مصاحبه دکتر مهرداد فاخر با روزنامه شرق، سرگذشت برند خاطره‌ساز 26 آذر ماه 1402 و هم‌زمان با روز ملی حمل‌ونقل، روزنامه شرق مصاحبه‌ای با دکتر مهرداد فاخر، مدیر عامل شرکت تیپاکس، اولین پست خصوصی کشور، داشت.
آذر 1402 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-نشست تیپاکس با مدیران نمایندگی‌های خراسان شمالی، خراسان جنوبی، خراسان رضوی و سمنان
نشست تیپاکس با مدیران نمایندگی‌های خراسان شمالی، خراسان جنوبی، خراسان رضوی و سمنان تیپاکس سالیان طولانی است که در کنار شما مشتریان ارزشمند خدمت ارسال بسته‌ها را انجام می‌دهد. در این سال‌ها نمایندگان تیپاکس در سراسر کشور به‌عنوان یک بازوی قوی و موثر عمل کرده‌اند. روز دوشنبه، 29 آبان 1402، تیپاکس میزبان جمعی از نمایندگان استان‌های خراسان شمالی، خراسان جنوبی، خراسان رضوی و سمنان بود. در این نشست که در شهر مشهد برگزار شد، علاوه بر مدیران سرپرستی‌ها و نمایندگی‌های این 3 استان، مهندس امیرحسین فاخر، قائم مقام مدیر عامل و همچنین جمعی از مدیران تیپاکس نیز حضور داشتند.
آبان 1402 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-گزارش فعالیت‌های سال 1401 تیپاکس منتشر شد
گزارش فعالیت‌های سال 1401 تیپاکس منتشر شد امسال نیز همچون چندسال گذشته، تیپاکس گزارشی جامع از فعالیت‌های سال قبل خود را منتشر کرد. در این گزارش مطالبی همچون روند رشد مشتریان، فرستنده و گیرنده‌های بسته، زیرساخت‌های عملیاتی، پراکندگی و رشد نمایندگی، نوآوری‌ها، افتخارات، سرویس‌های جدید و... برای اطلاع عموم آورده شده است.
مهر 1402 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-نشست تیپاکس با مدیران نمایندگی‌های یزد و کرمان
نشست تیپاکس با مدیران نمایندگی‌های یزد و کرمان نمایندگی‌های تیپاکس در سراسر کشور همواره درحال خدمت‌رسانی به مشتریان هستند و به‌همین‌منظور همواره مورد توجه سازمان قرار دارند. روز سه شنبه، 25 مهر 1402، تیپاکس میزبان جمعی از نمایندگان استان یزد و کرمان بود. در این نشست که در شهر یزد برگزار شد، علاوه بر مدیران سرپرستی‌ها و نمایندگی‌های دو استان یزد و کرمان، امیرحسین فاخر، قائم مقام مدیر عامل و همچنین جمعی از مدیران تیپاکس نیز حضور داشتند.
شهریور 1402 
مصاحبه دکتر فاخر با روزنامه شرق 11 تیرماه 1402، به مناسبت روز جهانی لجستیک و همچنین آغاز شصت‌وچهارمین سال فعالیت تیپاکس، دکتر مهرداد فاخر گفتگویی مفصل با روزنامه‌ شرق داشتند.
شهریور 1402 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-برگزاری دوره آموزشی کارماتیپاکس
برگزاری دوره آموزشی کارماتیپاکس در مرداد ماه 1402، واحد آموزش و ارتقاء شرکت تیپاکس اکسپرس پارس دوره ضمن خدمت یک روزه کارماتیپاکس را برای تیپاکس‌یاران نمایندگی‌های استان‌های فارس و کهگیلویه و بویراحمد در شهر شیراز و برای تیپاکس‌یاران نمایندگی‌های استان بوشهر در شهر بوشهر با حضور جناب مهندس امیرحسین فاخر برگزار کردند.
مرداد 1402 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-رویداد «یک فنجان چای با طعم تجربه» با حضور مهرداد فاخر برگزار شد
رویداد «یک فنجان چای با طعم تجربه» با حضور مهرداد فاخر برگزار شد رویداد «یک فنجان چای با طعم تجربه» با حضور مهرداد فاخر، رئیس هیئت مدیره و هم‌بنیان‌گذار هلدینگ فاخر و مدیرعامل تیپاکس در مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان برگزار شد.
تیر 1402 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-رونمایی از کتاب "آسمان سقف ندارد" در سالروز 63 سالگی تیپاکس
رونمایی از کتاب "آسمان سقف ندارد" در سالروز 63 سالگی تیپاکس کتاب آسمان سقف ندارد، اولین کتابی است که به بیان تاریخچه کاری یک شرکت خصوصی در حوزه پست و لجستیک در ایران پرداخته است؛ لذا علاوه بر خلاقیت های داستانی از ارزش تاریخی بالایی نیز برخوردار است. همچنین تمامی عکس‌ها و اسناد قدیمی منتشر شده در این کتاب، روایت از قدمت تیپاکس داشته و خواننده را به دنیایی دور اما سرشار از جذابیت خواهد برد.
خرداد 1402 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-تیپاکس 63 ساله شد
تیپاکس 63 ساله شد امروز 30 خرداد 1402، درست 63 سال از تاسیس تیپاکس گذشت. در 30 خرداد سال 1339، شرکت تیپاکس با مدیریت آقای محمدعلی فاخر تاسیس شد و به‌عنوان اولین پست خصوصی کشور فعالیت خود را آغاز کرد. امروز 63 سال از آن روز گذشته است.
بهمن 1401 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-اعطای رتبه شرکت برتر به تیپاکس از نظر شاخص رشد سریع
اعطای رتبه شرکت برتر به تیپاکس از نظر شاخص رشد سریع یش از شش دهه از تاسیس شرکت تیپاکس می‌گذرد و از آن‌روز با هدف خدمت‌رسانی به مشتریان شروع به‌کار کرده‌ایم؛ در این سال‌ها روز و شب از جاده‌های پر پیچ ‌و خم کشور عبور کردیم تا در سرما و گرما همواره امانت‌دار بسته‌های شما بوده و آن‌ها را در صحت و سلامت به مقصد برسانیم. در طی این سال‌ها همواره کوشیده‌ایم تا با به‌کارگیری علم و تکنولوژی روز دنیا در زمینه صنعت حمل‌ونقل و لجستیک، خدماتی در شان شما مردم شریف ایران زمین ارائه دهیم.
دی 1401 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-اعلام آمادگی تیپاکس برای حمایت از کسب‌وکارها
اعلام آمادگی تیپاکس برای حمایت از کسب‌وکارها شرکت تیپاکس در هفته حمل‌ونقل با برگزاری نشست خبری از خدمت ارسال درون‌شهری خود رونمایی کرد. این خدمت بازطراحی شده، با هدف کمک به کسب‌وکارهای غیرحضوری و با کاهش هزینه‌های ارسال درون‌شهری ارائه شده است.
آذر 1401 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-گزارش جامع فعالیت‌های تیپاکس در سال 1400منتشر شد
گزارش جامع فعالیت‌های تیپاکس در سال 1400منتشر شد در این گزارش مطالبی همچون روند رشد مشتریان، فرستنده و گیرنده‌های بسته، زیرساخت‌های عملیاتی، پراکندگی و رشد نمایندگی، نوآوری‌ها، افتخارات، سرویس‌های جدید و... و همچنین روند پیشرفت خدمات تیپاکس نسبت به سال 1399 آورده شده است.
مهر 1401 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-روز پست
روز پست آنچه از ابتدا اهمیت داشت، انتقال پیام بود. هر بسته حامل پیغامی است، پیغامی از عشق، محبت، مسئولیت و حمایت. و رسالت تیپاکس، همراهی شما برای رساندن این پیام به دست‌های منتظرتان است.
شهریور 1401 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-سومین همایش آموزشی تیپاکسیاران سراسر کشور
سومین همایش آموزشی تیپاکسیاران سراسر کشور روز جمعه 4 شهریور ماه 1401، سومین همایش آموزشی تیپاکسیاران سراسر کشور، با هدف ارتقاء سطح دانش، مهارت و انگیزه تیپاکسیاران محترم استان گیلان، در شهر رشت برگزار شد.
مرداد 1401 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-بیانیه تیپاکس درخصوص عملکرد نادرست نمایندگی ساری
بیانیه تیپاکس درخصوص عملکرد نادرست نمایندگی ساری نمایندگی‌های تیپاکس، به عنوان عنصری مهم در انجام فعالیت تیپاکس نقش ایفا می‌کنند. تمام سعی ما ارتقاء سطح خدمت رسانی نماینده‌هاست که این مهم در سایه ارزیابی‌های متعدد حاصل می‌شود، تا در نهایت ما این اطمینان را حاصل کنیم که فعالیت خود را به نحو احسن به انجام می‌رسانیم. متاسفانه بعضی اوقات دور از چشم مسئولین امر، اتفاقی نابهنجار می‌افتد. اخیرا شاهد انتشار ویدئویی از بارگیری نامناسب بسته‌ها در یکی از نمایندگی‌های تیپاکس بودیم. ما به عنوان سازمانی پاسخگو در قبال چنین رفتاری، عذرخواهی کرده و اقدامات مقتضی در جهت رفع این نقیصه را انجام می‌دهیم.
مرداد 1401 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-نشست مدیران تیپاکس با جمعی از نمایندگان تهران و البرز
نشست مدیران تیپاکس با جمعی از نمایندگان تهران و البرز در ادامه نشست‌های تیپاکس با نمایندگان، جمعه 14 مردادماه 1401، تیپاکس میزبان مدیران نمایندگی‌های استان تهران و البرز، در هتل اسپیناس بود. در این نشست، دکتر مهرداد فاخر، دکتر ناظمی و جمعی از مدیران تیپاکس حضور داشته و به گفت‌وگو پیرامون اقدامات و توسعه نمایندگی‌ها پرداختند.
تیر 1401 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-همایش با حضور جمعی از مدرسین، مدیران و کارشناسان تیپاکس
همایش با حضور جمعی از مدرسین، مدیران و کارشناسان تیپاکس نمایندگی‌ها و تیپاکسیاران، یکی از مهمترین نقاط تماس تیپاکس با مشتری هستند و نقش مهمی در ایجاد تصویر درست از برند در ذهن مخاطب ایفا می‌کنند. برای بهبود و ارتقای عملکرد تیپاکسیاران محترم استان خوزستان و ایلام ، دومین همایش سراسری آموزش تیپاکسیاران کشور، روز جمعه 10 تیر ماه 1401 در شهر اهواز، برگزار شد.
تیر 1401 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-رفع تمام و کمال نیاز مشتریان، بزرگترین هدف پیش روی تیپاکس
رفع تمام و کمال نیاز مشتریان، بزرگترین هدف پیش روی تیپاکس 31خرداد ماه امسال، تیپاکس 62 سالگی خود را جشن گرفت. به همین مناسبت، با دکتر جمشید ناظمی، نائب رئیس هیأت مدیره و رئیس شورای عالی مدیران تیپاکس به گفتگو پرداختیم. جمشید ناظمی صحبت خود را با توصیف تیپاکس آغاز کرد و گفت: تیپاکس 62 سال پیش و 2 سال زودتر از شرکت‌هایی همچون وال‌مارت شروع به‌کار کرد. در طول این سال‌ها تیپاکس توانست تحولات بنیادی و مثبتی داشته باشد و با کسب‌وکارهای دیگر در تعامل بوده و رشد کند.
تیر 1401 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-بازدید دانش‌آموزان مدرسه دوزبانه کودکان زیر 9 سال از تیپاکس
بازدید دانش‌آموزان مدرسه دوزبانه کودکان زیر 9 سال از تیپاکس امروز 1 تیرماه 1401، 11 نفر از دانش‌آموزان مدرسه دوزبانه کودکان زیر 9 سال برای آشنایی با مفهوم لجستیک و حمل‌ونقل مهمان تیپاکس بودند.
تیر 1401 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-حضور تیپاکس در نمایشگاه ایران پنکس
حضور تیپاکس در نمایشگاه ایران پنکس در سالگرد 62 سالگی تیپاکس، در هفتمین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی نوشت افزار (ایران پنکس) حضور داریم. این نمایشگاه با هدف ارائه آخرین فناوری‌ها در حوزه نوشت افزار و ایجاد ارتباط بین فعالان این حوزه برگزار شده و در آن نوشت افزار، مهندسی، اداری، بایگانی، هنری، کمک آموزشی فانتزی به نمایش گذاشته می‌شود. تیپاکس نیز در کنار فعالان در این حوزه خواهد بود تا به معرفی هرچه بیشتر خدمات خود و خدمت رسانی بپردازد.
خرداد 1401 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-تیپاکس، سازمانی منعطف در مقابل تغییرات مثبت پیش رو
تیپاکس، سازمانی منعطف در مقابل تغییرات مثبت پیش رو تیپاکس اولین پست خصوصی کشور، امسال 62 سالگی خود را جشن می‌گیرد. تیپاکس در 62 سال فعالیت خود همواره در تلاش بوده است تا با توسعه خدمات و همچنین بهره‌گیری از آخرین نوآوری‌های روز در زمینه ارائه خدمات لجستیکی، رسالت خود را در راستای خدمت‌رسانی با کیفیت بالا به مشتریان، به انجام برساند.
خرداد 1401 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-نمایندگی‌های تیپاکس، همراهانی برای خدمت‌رسانی با کیفیت
نمایندگی‌های تیپاکس، همراهانی برای خدمت‌رسانی با کیفیت اهمیت وجود و عملکرد نمایندگان تیپاکس در ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان امری است که هیچ‌گاه بر تیپاکس پوشیده نبوده و نیست. برای قدردانی از این همراهان پرتلاش، مصاحبه کوتاهی با تعدادی از نمایندگان برتر تیپاکس داشتیم تا بیشتر از نحوه آشنایی با تیپاکس، شرایط کاری و اهداف خود صحبت کنند.
خرداد 1401 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-اعتماد و همراهی مردم، بزرگترین دستاورد تیپاکس در 62 سال فعالیت
اعتماد و همراهی مردم، بزرگترین دستاورد تیپاکس در 62 سال فعالیت تیپاکس اولین پست خصوصی کشور، امسال 62 سالگی خود را جشن می‌گیرد. تیپاکس در 62 سال فعالیت خود همواره در تلاش بوده است تا با توسعه خدمات و همچنین بهره گیری از آخرین نوآوری های روز در زمینه ارائه خدمات لجستیکی، رسالت خود را در راستای خدمت رسانی با کیفیت بالا به مشتریان، به انجام برساند.
خرداد 1401 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-تیپاکس: 62 سال فراز و نشیب، 62 سال نوآوری
تیپاکس: 62 سال فراز و نشیب، 62 سال نوآوری تیپاکس به عنوان اولین پست خصوصی کشور، در 31 خرداد سال 1339 متولد شد و امسال 62 سالگی خود را جشن می‌گیرد. به همین مناسبت با دکتر مهرداد فاخر، مدیرعامل تیپاکس، به مصاحبه پرداختیم. مهرداد فاخر صحبت خود را با توصیف تیپاکس آغاز کرد و گفت: تیپاکس خانه من بوده است، حتی خانه اول. جایی که در آن متولد شدم، بزرگ شدم و زندگی کردم. تیپاکس خانه اول و آخر من است.
خرداد 1401 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-مصاحبه با آقای امیرجلال‌الدین بالازاده، به‌مناسبت 62 سالگی تیپاکس
مصاحبه با آقای امیرجلال‌الدین بالازاده، به‌مناسبت 62 سالگی تیپاکس به‌مناسبت 62 سالگی تیپاکس، مصاحبه کوتاهی با جناب آقای امیرجلال‌الدین بالازاده، معاون مدیرعامل و عضو هیات مدیره تیپاکس داشتیم و از ایشان درباره دیدگاهشان نسبت به تیپاکس امروز و آینده پرسیدیم.
خرداد 1401 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-تیپاکس 62 ساله شد
تیپاکس 62 ساله شد امروز 30 خرداد 1401، 62 سال از اولین روزی که تیپاکس شروع به‌کار کرد می‌گذرد. تیپاکس در این 62 سال همواره در تلاش بود تا با ارائه خدمات پستی با کیفیت، بتواند رضایت مشتریان را جلب کند.
خرداد 1401 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-حضور تیپاکس در نمایشگاه کار
حضور تیپاکس در نمایشگاه کار تیپاکس به‌عنوان اولین پست خصوصی کشور در طول 62 سال فعالیت خود همواره به دنبال توسعه خانواده خود بوده و سعی داشته تا با همکاری افراد متخصص، به بهترین شکل، به ارائه خدمات خود بپردازد.
خرداد 1401 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-نشست تیپاکس با نمایندگان شمال غرب کشور
نشست تیپاکس با نمایندگان شمال غرب کشور نمایندگی‌های تیپاکس، به‌عنوان مشتری الویت اول تیپاکس در انجام فعالیت‌هایش، همواره مورد توجه سازمان قرار داشته و دارند. روز پنج شنبه، 5 خرداد 1401، تیپاکس میزبان جمعی از نمایندگان شمال غرب کشور، در شهر تبریز بود. این مراسم با بازدید دکتر مهرداد فاخر و دکتر سمیع‌زاده، به همراه جمعی از مدیران تیپاکس و هلدینگ فاخر از دفتر سرپرستی تبریز آغاز شد. پس از بازدید، نشستی با حضور مدیران نمایندگی استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و زنجان برگزار شد که در آن به بررسی مشکلات موجود پرداخته شد.
خرداد 1401 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-حضور تیپاکس در نمایشگاه ایران هلث
حضور تیپاکس در نمایشگاه ایران هلث ما خود را توانمندساز کسب‌وکارها می‌دانیم و همواره در تلاشیم تا با ارائه خدمات متنوع، خدمت رسان گروه‌های مختلف باشیم. برای همراهی بیشتر با کسب‌وکارهای فعال در حوزه پزشکی، از تاریخ 3 تا 6 خردادماه، در نمایشگاه ایران هلث حضور داریم.
اردیبهشت 1401 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-نشست تیپاکس، اکتیران پلاس و استودیو هورخش
نشست تیپاکس، اکتیران پلاس و استودیو هورخش روز سه شنبه، 20 اردیبهشت 1401، تیپاکس میزبان تیمی از شرکت اکتیران پلاس (از شرکت‌های وابسته به هلدینگ فاخر) و گروه هنری هورخش بود. هومن خطیبی، مدیربرند تیپاکس، در ابتدای این نشست، ضمن معرفی تیپاکس و اکتیران پلاس به عنوان دو زیرمجموعه از هلدینگ فاخر و اشاره به این موضوع که ایده‌ها باید توسط افراد درست به منصه ظهور برسند، از همراهی با این تیم‌های حرفه‌ای اظهار خشنودی کرده و به آنها خیرمقدم گفت.
اردیبهشت 1401 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-به مناسبت روز هلال احمر و صلیب سرخ
به مناسبت روز هلال احمر و صلیب سرخ صلیب‌سرخ و هلال‌احمر، بزرگترین شبکه بشردوستانه غیرسیاسی و امدادرسانی در جهان محسوب می‌شوند که مطابق آخرین آمار، ۱۲۶ جمعیت صلیب سرخ و هلال احمر با بیش از ۲۵۰ میلیون نفر عضو در سطح جهان فعالیت دارند. جمعیت هلال احمر در ایران، از سال 1301 شروع به فعالیت کرد و امروز یکی از برجسته‌ترین جمعیت‌های ملی است.
اردیبهشت 1401 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-گفتگوی دکتر مهرداد فاخر با مجله C.I.O
گفتگوی دکتر مهرداد فاخر با مجله C.I.O هفته گذشته، مصاحبه دکتر مهرداد فاخر، بنیان‌گذار هلدینگ فاخر و مدیرعامل شرکت تیپاکس، با نشریه‌ی انگلیسی‌زبان CIO در این نشریه منتشر شد. در این مصاحبه، فاخر درمورد پیشینه‌ی کاری خود، موقعیت کنونی کاری، اهداف و چشم‌انداز کاری و مجموعه‌های تحت مدیریت خود صحبت کرد.
فروردین 1401 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-کارگاه آموزشی تیپاکسیاران
کارگاه آموزشی تیپاکسیاران روز جمعه 20 و شنبه 21 فروردین ماه 1401، کارگاه آموزشی تیپاکسیاران تحت عنوان "کارما تیپاکس" با حضور جمعی از مدیران و کارشناسان تیپاکس ویژه تیپاکسیاران و مدیران نمایندگی در دو شهر مشهد و سبزوار برگزار شد.
فروردین 1401 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-دیدار مدیران تیپاکس با مدیران باشگاه ارتباطات سازمان یونسکو
دیدار مدیران تیپاکس با مدیران باشگاه ارتباطات سازمان یونسکو دیروز تیپاکس میزبان مدیران باشگاه ارتباطات سازمان یونسکو بود. در این نشست، دکتر مهرداد فاخر، مدیرعامل تیپاکس و رئیس هیات مدیره هلدینگ فاخر و جمعی از مدیران از سمت تیپاکس و جناب آقای کاظمی دینان، رئیس کل باشگاه مدیریت ارتباطات یونسکوایران، جناب آقای امیر عباس تقی پور، دبیر کل باشگاه، جناب آقای محمدرسول صادقی، معاون فرهنگی کمیسیون فرهنگی یونسکوایران و جمعی از همراهان تیم ارتباطات سازمان یونسکو حضور داشتند.
فروردین 1401 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-دورهمی خانواده هلدینگ فاخر در سال جدید
دورهمی خانواده هلدینگ فاخر در سال جدید یکشنبه گذشته جمعی از مدیران تیپاکس و شرکت‌های خواهر، افطاری را مهمان هلدینگ فاخر بودند. این مراسم در کنار مناسبتی که داشت، به عنوان اولین دورهمی خانواده هلدینگ در سال جدید هم بود.
فروردین 1401 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-اولین جلسه شورای مدیران تیپاکس در سال 1401
اولین جلسه شورای مدیران تیپاکس در سال 1401 روز یکشنبه، اولین جلسه شورای مدیران تیپاکس، با حضور مدیرعامل و همه مدیران در دفتر مرکزی تیپاکس برگزار شد.
اسفند 1400 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-جشن پایان سال تیپاکس
جشن پایان سال تیپاکس ۲۷ اسفند ۱۴۰۰، به رسم هر سال، جشن پایان سال تیپاکس در هتل پرشین پلازا برگزار شد. دکتر مهرداد فاخر، دکتر سمیع‌زاده، دکتر ناظمی و جناب آقای مطیعا، در این مراسم به نگاه جوان و آینده نگر تیپاکس اشاره داشتند، تیپاکس با وجود بیش از ۶۱ سال تجربه در عرضه لجستیک کشور همچنان جوان و پویا و نوآور به مسیر خود ادامه می‌دهد و باور دارد که رشد، پیشرفت و توسعه مدیون چنین نگاهی است.
اسفند 1400 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-نشست دوجانبه همکاری میان تیپاکس و سازمان مدیریت صنعتی
نشست دوجانبه همکاری میان تیپاکس و سازمان مدیریت صنعتی روز سه شنبه، نشست دوجانبه همکاری تیپاکس با سازمان مدیریت صنعتی به میزبانی تیپاکس و با حضور دکتر کیانی، مدیرعامل سازمان مدیرت صنعتی و دکتر درویش، مدیر رتبه‌بندی و سازمان‌ها و دکتر مهرداد فاخر، مهندس حسین رضایی و برخی مدیران تیپاکس برگزار شد. هدف از این نشست، پیدا کردن زمینه‌های همکاری و استفاده از ظرفیت‌های موجود طرفین بود.
اسفند 1400 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-آخرین زمان جمع آوری تیپاکس در سال 1400
آخرین زمان جمع آوری تیپاکس در سال 1400 کم کم به روزهای پایان سال نزدیک می‌شویم و آخرین زمان ارسال بسته برای فروشگاه‌های آنلاین و افرادی که خریدهای خود را به صورت آنلاین انجام می‌دهند، دغدغه شده است. باتوجه به اینکه زمان ارسال با تیپاکس به فاصله میان مبدا و مقصد بستگی دارد، آخرین زمان ارسال بسته برای فاصله‌های مختلف، متفاوت است.
اسفند 1400 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-بازدید دانشجویان سازمان مدیریت صنعتی از تیپاکس
بازدید دانشجویان سازمان مدیریت صنعتی از تیپاکس روز پنج شنبه، تیپاکس میزبان جمعی از دانشجویان دوره دکتری رشته زنجیره تامین سازمان مدیریت صنعتی بود. دکتر تیموری، از اساتید سازمان مدیریت صنعتی در کنار آقای هومن خطیبی و خانم دکتر نگار معتمدی از مدیران تیپاکس نیز در این جلسه حضور داشتند و به گفتگو پیرامون تاثیرات لجستیک در زنجیره تامین و نقش تیپاکس به عنوان توانمندساز کسب و کارها پرداختند.
اسفند 1400 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-همکاری تیپاکس و جابار در زمینه توسعه نقاط تحویل تیپاکس
همکاری تیپاکس و جابار در زمینه توسعه نقاط تحویل تیپاکس روز دوشنبه، تیپاکس میزبان جمعی از مدیران شرکت خواهر، جابار بود. در این نشست، تیپاکس و جابار برای توسعه شبکه ارتباطی تیپاکس با مشتری نهایی و با هدف استقرار صندوق‌های هوشمند جابار در نقاط شناسایی شده در شش منطقه از تهران، گفتگویی چند ساعته داشتند.
اسفند 1400 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-اعلام ساعت کاری در روزهای پایانی سال
اعلام ساعت کاری در روزهای پایانی سال با آرزوی ساعتی خوب و به‌دور از مریضی در روزهای آخر سال، به اطلاع می‌رسانیم باتوجه به پیک کاری و حجم بالای ارسال‌ها در این روزها ...
بهمن 1400 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-بازدید و نشست مدیران تیپاکس با نمایندگی‌های استان‌های خراسان و سمنان
بازدید و نشست مدیران تیپاکس با نمایندگی‌های استان‌های خراسان و سمنان روز دوشنبه، 25 بهمن 1400، تیپاکس میزبان جمعی از نمایندگان استان‌های خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی و سمنان بود. این مراسم با بازدید دکتر مهرداد فاخر، مدیرعامل تیپاکس، به همراه دکتر سمیع‌زاده مدیرعامل هلدینگ فاخر به همراه جمعی از مدیران شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ و مدیران تیپاکس از هاب مشهد شروع شد. در این بازدید، مدیران تیپاکس علاوه بر بررسی هاب و نیازمندی‌های آن، به گپ و گفت با پرسنل آنجا پرداختند. بررسی گزارش عملکرد هاب و نمایندگی‌های استان خراسان، بخش دیگری از این بازدید بود که در ادامه انجام شد.
دی 1400 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-حضور تیپاکس در رویداد مدوسامیت
حضور تیپاکس در رویداد مدوسامیت امروزه اهمیت صنعت لجستیک در کسب‌وکارهای مختلف، به ویژه صنعت خرده فروشی، بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. آمارها نشان می‌دهند به طور متوسط، 35 درصد از هزینه‌های هر کسب و کار به حوزه لجستیک تعلق می‌گیرد. از طرف دیگر، رشد تجارت الکترونیک و افزایش فروش آنلاین برندهای مختلف، نیاز به وجود یک سیستم لجستیک پایدار را ایجاد کرده است. بنابراین برای پیشرفت بیشتر و بهبود فرآیندهای حمل‌ونقل تجاری، بهترین کار، برون سپاری خدمات لجستیک به یک شرکت معتبر لجستیکی است.
دی 1400 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-حضور تیپاکس در نمایشگاه تخصصی زی بوم
حضور تیپاکس در نمایشگاه تخصصی زی بوم روز سه شنبه هفتم دی ماه، برای اولین بار، همه شرکت‌های هلدینگ فاخر در قالب نمایشگاه‌ دور هم جمع شده و به ارائه خدمات خود پرداختند. تیپاکس نیز به عنوان بزرگترین شرکت‌ این هلدینگ، در نمایشگاه حاضر بود و به معرفی هرچه بیشتر خود پرداخت.
آذر 1400 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-قدردانی از ناوگان ترابری تیپاکس در روز حمل‌ونقل
قدردانی از ناوگان ترابری تیپاکس در روز حمل‌ونقل به مناسبت روز حمل‌ونقل و تقدیر و تشکر از همکاران ناوگان ترابری تیپاکس که با تلاش شبانه‌روزی خود در راستای خدمت‌رسانی به مشتریان در تلاش هستند، مراسمی با حضور دکتر مهرداد فاخر مدیر عامل تیپاکس و جمعی از مدیران، برگزار شد.
آذر 1400 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-گزارش جامع فعالیت‌های تیپاکس منتشر شد
گزارش جامع فعالیت‌های تیپاکس منتشر شد گزارش جامع فعالیت‌های تیپاکس منتشر شد. تیپاکس در این گزارش، با تحلیل داده‌های موجود تا انتهای سال ۱۳۹۹، اطلاعات شفاف و دقیقی را درمورد خود و اقداماتش در اختیار مشتریان قرار داده است. گزارش جامع عملکرد تیپاکس در 94 صفحه تنظیم شده و مواردی مانند رشد و توسعه تیپاکس، نمایندگی‌های تیپاکس، بسته‌بندی، امور مشتریان، نوآوری‌ها و منابع انسانی، مهمترین سرفصل‌هایی هستند که در این گزارش به آنها پرداخته شده است.
آذر 1400 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-هاب اصفهان افتتاح شد
هاب اصفهان افتتاح شد امروز، ۱۸ آذرماه ۱۴۰۰، مرکز تجمیع و توزیع اصفهان (هاب اصفهان) با حضور جمعی از مدیران هلدینگ فاخر و شرکت تیپاکس، افتتاح شد. این هاب، با ظرفیت ۳۶۰۰۰ بسته در روز، علاوه بر سورت نیمه مکانیزه بسته‌ها، عملیات تخلیه و بارگیری تسهیل خواهد شد.
آذر 1400 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-پیشنهاد مطالعه یک کارآفرین به مدیران
پیشنهاد مطالعه یک کارآفرین به مدیران دکتر مهرداد فاخر، مدیرعامل تیپاکس در یادداشتی به مناسبت هفته کتاب، خواندن چند کتاب خاص در حوزه مدیریت را به علاقمندان این حوزه توصیه کرده اند.
مهر 1400 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-افتتاح مرکز عملیات جدید تیپاکس در استان اصفهان (هاب اصفهان)
افتتاح مرکز عملیات جدید تیپاکس در استان اصفهان (هاب اصفهان) تیپاکس به پاس قدردانی از شما عزیزان که در این سال‌ها با حمایت خود همواره ما را در پیمودن مسیر خدمت‌رسانی بهتر همراهی کرده‌اید و با هدف سرعت بخشیدن به زمان ارسال بسته‌های ارسالی از شهرهای جنوبی کشور، اقدام به افتتاح هاب اصفهان کرده است. در همین راستا، از این پس تمامی بسته‌های ارسالی از مبدا اصفهان یا شهرهای جنوبی کشور، برای تفکیک و توزیع، به‌جای ارسال به هاب تهران، به هاب اصفهان فرستاده شده و مسیریابی و توزیع می‌شوند.
مهر 1400 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-تقدیر از سه نماینده برتر تهران و البرز تیپاکس در جذب و فروش مشتریان قراردادی
تقدیر از سه نماینده برتر تهران و البرز تیپاکس در جذب و فروش مشتریان قراردادی در راستای حمایت از نمایندگی‌ها و تشویق آنها در خصوص انجام هرچه بهتر وظایفشان، مراسم تقدیر از سه نماینده برتر شبکه تهران و البرز، در جذب و فروش مشتریان قراردادی در چهارماهه اول سال ۱۴۰۰، برگزار شد. نمایندگان محترم تهرانسر، شهرک غرب و صادقیه نمایندگان، برتر این دوره بودند که از آنها تقدیر به عمل آمد.
مهر 1400 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-تغییر ساعت کاری واحد امور مشتریان تیپاکس
تغییر ساعت کاری واحد امور مشتریان تیپاکس به اطلاع مشتریان عزیز تیپاکس می‌رسانیم برای رفاه بیشتر شما عزیزان، از این پس همکاران ما در واحد امور مشتریان، در روزهای کاری، از ساعت ۷ صبح تا ۹ شب، پاسخگوی مشتریان و نمایندگان محترم خواهند بود.
شهریور 1400 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-شروع واکسیناسیون سراسری برای تمامی پرسنل تیپاکس
شروع واکسیناسیون سراسری برای تمامی پرسنل تیپاکس در یکسال و نیم گذشته، سراسر دنیا با ویروس کرونا درگیر بوده و بسیاری از افراد به آن مبتلا شدند. همچنین این پاندمی باعث شد تا بسیاری از کسب و کارها با مشکلات متعدد روبرو شده و بسیاری از کارمندان کار خود را از دست بدهند.
شهریور 1400 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-حضور تیپاکس در ششمین کنفرانس فارغ التحصیلان دانشگاه شریف
حضور تیپاکس در ششمین کنفرانس فارغ التحصیلان دانشگاه شریف دانشگاه‌ها، بعنوان قطب علمی کشور نقش موثری در ارتقای سطح علمی جامعه ایفا می‌کنند و از توانایی بالقوه‌ای در تولید علم و دانش برخوردارند. لذا همکاری با این نهاد علمی همواره یکی از مهم‌ترین اهداف سازمان‌های دانش بنیان از جمله تیپاکس بوده است.
مرداد 1400 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-ای تیپاکس، پلتفرم مدیریت حرفه‌ای ارسال‌ها
ای تیپاکس، پلتفرم مدیریت حرفه‌ای ارسال‌ها پلتفرم e-tipax خدمتی نوین با تمرکز در حوزه تجارت الکترونیک (e-commerce)است که در بستر وب، به ارائه خدمات به کسب و کارها می‌پردازد و دسترسی به لجستیک هوشمند را برای تمام کسب و کارها ممکن می‌کند. این خدمت می‌تواند یکی از اصلی‌ترین فعالیت‌های حمل و نقل پستی مانند ثبت سفارش، جمع‌آوری درب به درب، ارسال، رهگیری و گزارش‌گیری را به شکلی ساده و مدرن، عرضه کند.
مرداد 1400 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-اعتبار هدیه 100 هزار تومانی مای تیپاکس برای 6 استان کشور
اعتبار هدیه 100 هزار تومانی مای تیپاکس برای 6 استان کشور این بار مای تیپاکس برای قدردانی از همراهی مشتریان خود، 100 هزار تومان اعتبار هدیه برای اولین سفارش در نظر گرفته است. این هدیه تا 12 مهر ماه، برای افرادی که ساکن یکی از استان‌های فارس، البرز، اردبیل، آذربایجان شرقی، خراسان و گیلان هستند قابل استفاده بوده و افراد ساکن این استان‌ها می‌توانند هنگام ثبت سفارش، از اعتبار 100 هزار تومانی در حساب کاربری خود، استفاده کنند. مابقی اعتبار در حساب مشتریان شارژ شده و برای سفارش‌های بعدی قابل استفاده خواهد بود.
مرداد 1400 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-نشست فرانچایز و مدل‌های فرانچایزی
نشست فرانچایز و مدل‌های فرانچایزی روز سه شنبه، ۵ مرداد ماه، تیپاکس میزبان دکتر محمود محمدیان و جمعی از مدیران تیپاکس در نشستی با محوریت "فرانچایز و مدل‌های فرانچایزی" بود.
تیر 1400 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-افتتاح مرکز پردازش جدید ایفا
افتتاح مرکز پردازش جدید ایفا مرکز پردازش جدید ایفا، با حضور جمعی از مدیران ارشد هلدینگ فاخر، افتتاح شد. ایفا، یکی از شرکت‌های هلدینگ فاخر است که با بهره‌گیری از ظرفیت‌های شبکه «فرا پست» خدمات نوین لجستیکی را به کسب‌وکارهای اینترنتی ارائه می‌دهد.
تیر 1400 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-کسب تندیس زرین همایش ملی کارآفرینان و مسئولیت اجتماعی توسط تیپاکس
کسب تندیس زرین همایش ملی کارآفرینان و مسئولیت اجتماعی توسط تیپاکس این بار افتخار داشتیم تا در همایش ملی کارآفرینان و مسئولیت اجتماعی که 8 تیرماه با رویکرد معرفی کار آفرینان حامی مسئولیت اجتماعی برگزار شد، جزو شرکت های برتر دریافت کننده تندیس زرین باشیم. این تندیس، حاصل همراهی خانواده‌ای است که دغدغه جامعه خود را دارند و برای رشد و توسعه آن تلاش می‌کنند.
خرداد 1400 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-تیپاکس 61 ساله شد
تیپاکس 61 ساله شد تیپاکس، 30 خرداد 1400، 61 ساله شد؛ 61 سال در کنار شما و با اعتمادتان به تیپاکس. از زمانی که تیپاکس اولین بسته‌های خود را جابه‌جا می‌کرد تا امروز که رکورد 125 هزار بسته‌ در روز نیز شکسته شده، کنار ما بودید و با اعتماد، بسته‌هایتان را به دستمان سپردید. ما نیز در این سال‌ها، تمام تلاش خود را به کار بستیم تا با مشتری مداری و توجه به نیازهای شما، رضایت مشتریانمان را جلب کنیم.
خرداد 1400 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-تیپاکس، سومین سازمان برگزیده در جلب رضایت مشتری شد
تیپاکس، سومین سازمان برگزیده در جلب رضایت مشتری شد چهارمین اجلاس سراسری رضایت‌مندی مشتری با رویکرد «نقش مدیران اقتصادی در پیشبرد اقتصاد مقاومتی و جهش تولید»، با حضور صاحبان صنایع، فعالان اقتصادی و اصناف کشور، روز سه شنبه 25 خردادماه، در مرکز همایش‌های بین‌المللی رایزن برگزار شد. در این اجلاس، تیپاکس مفتخر به دریافت تندیس رضایت مشتری شد.
خرداد 1400 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-مسابقات بین المللی تنیس ارومیه با حمایت تیپاکس
مسابقات بین المللی تنیس ارومیه با حمایت تیپاکس در ادامه مسابقات تور جهانی 1400 ITF، این بار شهر ارومیه، میزبان مسابقات نوجوانان در سطح 5 بود. این مسابقات به صورت انفرادی و دو نفره، از یک تا 8 خرداد ماه، در ورزشگاه شهید باکری و با حضور 90 بازیکن از کشورهای ایران، ترکیه، جمهوری چک، آلمان، اوکراین، لبنان و بلژیک انجام شد. تیپاکس نیز افتخار داشت به عنوان حامی، در این مسابقات حضور داشته و از تنیسورها و مسابقات حمایت کند. تیپاکس به عنوان سازمانی 60 ساله و بنیان‌گذار پست خصوصی در کشور، چابکی، مسئولیت‌پذیری و استقامت را از ارزش‌های خود می‌داند و به سبب همراستایی این ارزش‌ها با ورزش تنیس، تصمیم گرفته است تا به عنوان پارتنر، حامی این مسابقات باشد.
خرداد 1400 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-در مسابقات بین المللی تنیس 1400 شیراز چه گذشت؟
در مسابقات بین المللی تنیس 1400 شیراز چه گذشت؟ تور جهانی تنیس 1400، از 25 اردیبهشت برای جوانان زیر 18 سال، در ورزشگاه فیوچرز شیراز برگزار شد. شهری که در زمینه ورزش تنیس سابقه خوبی دارد و در سال‌های گذشته نیز میزبان مسابقات ورزشی بین‌المللی بوده است. درواقع سابقه خوب شیراز در میزبانی، یکی از علت‌های انتخاب این شهر برای برگزاری سطح چهار مسابقات در شیراز توسط فدراسیون جهانی تنیس بود. تا پیش از این، سطح 5 ، بالاترین سطح از مسابقات تنیس جوانان بود که در ایران برگزار می‌شد، یعنی پایین‌ترین سطح از مسابقات تنیس جهانی! که این موضوع به تنهایی اهمیت برگزاری و حمایت از این مسابقات را مشخص می‌کند.
خرداد 1400 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-تیپاکس، حامی ورزش تنیس ایران
تیپاکس، حامی ورزش تنیس ایران مسابقات تور جهانی تنیس زیر ١٨ سال، اردیبهشت ماه 1400 برای اولین بار در ایران، در شهر شیراز و با حمایت تیپاکس برگزار شد. در این مسابقات، ٩٣ تنیس باز از ١٢ کشور جهان به رقابت پرداختند که سهم نوجوانان کشورمان، کسب سه مدال طلا و یک نقره بود.
اردیبهشت 1400 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-تیپاکس حامی مسابقات بین المللی تنیس 1400 شیراز
تیپاکس حامی مسابقات بین المللی تنیس 1400 شیراز مسابقه‌های تور جهانی زیر ١٨ سال، اردیبهشت 1400 در شهر شیراز و با حمایت تیپاکس برگزار می‌شوند. این تور، اولین رویداد بین‌المللی تنیس در سال 1400 است که تیپاکس افتخار دارد اولین اسپانسر مسابقات تنیس ITF در ایران باشد. در این مسابقات که از ۲۵ اردیبهشت تا یکم خرداد ماه در مجموعه ورزشی فیوچرز شیراز برگزار می‌شود، ٩٣ تنیس باز از ١٢ کشور جهان در آن رقابت می‌کنند.
اردیبهشت 1400 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-روز نیروی کار؛ نیروی کاری که تحویل درب منزل را ممکن ساخته است
روز نیروی کار؛ نیروی کاری که تحویل درب منزل را ممکن ساخته است دکتر جمشید ناظمی، نایب رئیس هیئت مدیره تیپاکس، ضمن تبریک روز کارگر گفت: تاریخچه روز کارگر، یا آنگونه که برخی از کشورها نامیده‌اند: روز نیروی کار، به قرن نوزده باز می‌گردد. یادآوری سالیانه این روز، در گرامیداشت جنبشی است که برای رفع ناخرسندی‌های نیروی کار از فعالیت‌های اقتصادی آن زمان شکل گرفته است. اکنون بیش از یکصد سال از بستر اقتصادی و اجتماعی که در آن رکود اقتصادی سبب توقف بنگاه‌های اقتصادی، کاهش شغل، افزایش تلاش برای یافتن کار، ساعت زیاد کار روزانه شده بود، می‌گذرد. سال‌هایی که پیامد آن، منجر به اعتراض برای کاهش ساعت کار روزانه شد.
اردیبهشت 1400 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-تیپاکس‌یارها، بازوهای قدرتمند تیپاکس در میان جامعه
تیپاکس‌یارها، بازوهای قدرتمند تیپاکس در میان جامعه کارگرها، یکی از بازوهای قدرتمند هر سازمان و جامعه‌ای برای رشد و پیشرفت هستند که بدون وجود آن‌ها، توسعه معنایی ندارد. برای ارج نهادن به زحمات این قشر، هر سال اولین روز از ماه می، مصادف با 11 اردیبهشت، به نام روز جهانی کار و کارگر نام‌گذاری شده است. به مناسبت این روز، با تعدادی از تیپاکس‌یاران شرکت تیپاکس، گفتگویی انجام شد تا ضمن گپ و گفت، از فعالیت خود و شرایط کارشان بگویند.
فروردین 1400 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-تعرفه جدید خدمات تیپاکس در سال 1400
تعرفه جدید خدمات تیپاکس در سال 1400 به استحضار می‌رسانیم، از روز دوشنبه مورخ ۱۶ فروردین ۱۴۰۰، خدمات تیپاکس با تعرفه قیمت سال جدید محاسبه و در اختیار شما عزیزان قرار می‌گیرد.
اسفند 1399 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-جشن پایان سال تیپاکس
جشن پایان سال تیپاکس روز گذشته، جشن پایان سال تیپاکس به صورت آنلاین برگزار شد تا ضمن حفظ فاصله اجتماعی، ساعتی دور هم باشیم. سال ۹۹ برای تیپاکس، سالی پر از تلاش و توسعه بود. با وجود تمام فراز و نشیب‌هایی که وجود داشت اما اقدامات بزرگی انجام شد. اقدامات مختلف در حوزه مسئولیت اجتماعی، توسعه شبکه نمایندگی‌ها، بهبود زیرساخت‌ها و همچنین توسعه واحد خدمات مشتریان از مهمترین این فعالیت‌ها بود.
اسفند 1399 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-ثبت رکورد جابجایی 125 هزار بسته در روز توسط تیپاکس
ثبت رکورد جابجایی 125 هزار بسته در روز توسط تیپاکس در این روزهای پایانی و درمیان هیاهوی نوروزی، بار دیگر به یاری تیم همیشه همراه و به پشتوانه اعتماد مردم عزیز کشورمان، موفق به ثبت رکورد جابجایی 125 هزار بسته در یک روز شدیم. افتخار خود می‌دانیم که انتخاب شدیم! انتخاب مردم عزیز کشورمان برای انتقال بسته‌ها و انتخاب بسیاری از کسب‌وکارها به عنوان همراه لجستیک. و امروز، بیش از پیش خود را مسئول و امانت‌دار دارایی‌های شما می‌دانیم و تلاشمان بر بهبود هرچه بهتر خدماتمان در جای جای کشور خواهد بود.
اسفند 1399 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-زمانبندی آخرین جمع‌آوری تیپاکس در سال 1399
زمانبندی آخرین جمع‌آوری تیپاکس در سال 1399 مشتریان عزیز تیپاکس آخرین زمان ارسال ارسال بسته با تیپاکس در سال 1399 برای شهرهای دور و نزدیک متفاوت خواهد بود. با درنظر گرفتن تعطیلات سال نو و زمان لازم برای رسیدن بسته‌های شما به مقاصد مختلف، زمان‌بندی فعالیت تیپاکس تا پایان سال، به این شکل خواهد بود:
اسفند 1399 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-افتتاح لاکر تیپاکس در مجتمع تجاری اوپال
افتتاح لاکر تیپاکس در مجتمع تجاری اوپال روز گذشته، مراسم افتتاح اولین صندوق امانات هوشمند (لاکر) در مجتمع تجاری اوپال و با حضور تعدادی از مدیران تیپاکس برگزار شد. لاکر، همان صندوق امانات هوشمند است که نگهداری وسایل، کالاها یا بسته‌ها در مدت زمان مشخص در آن صورت می‌گیرد. این قفسه‌ها مجهز به قفل‌هایی هوشمند هستند که از اقلام درون آنها محافظت می‌کنند و به‌سادگی قابل استفاده هستند. ثبت و تحویل بسته‌ها در لاکر تیپاکس، به صورت کاملا اتوماتیک و با دریافت کارت شناسایی انجام می‌شود.
بهمن 1399 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-تیپاکس، برگزیده جشنواره 100 واحد مشتری مدار
تیپاکس، برگزیده جشنواره 100 واحد مشتری مدار روز سه شنبه، 28 ام بهمن ماه 1399، در جشنواره ملی یکصد واحد مشتری مدار، از شرکت تیپاکس به عنوان برگزیده این جشنواره و برند 60 ساله مشتری مدار، تقدیر به عمل آمد. این مراسم با سخنرانی دکتر محله‌ای، معاونت بازرگانی وزارت صنعت آغاز شد. پس از صحبت‌های ایشان درمورد مشتری مداری و اهمیت آن برای کسب و کارها، با سخنرانی و برگزاری پنل‌ تخصصی درمورد مشتری مداری و اهمیت شفافیت در مدیریت پاسخگویی به مشتریان، ادامه پیدا کرد. در انتهای جشنواره، مراسم اهدای لوح تقدیر به شرکت برگزیده درمیان یکصد واحد مشتری مدار برگزار شد. شرکت کنندگان این جشنواره سازمان‌هایی نظیر بانک و صنایع مرتبط با نفت، بیمه و... بودند که شرکت تیپاکس، از میان 100 سازمان شرکت کننده، به عنوان برگزیده انتخاب شد.
بهمن 1399 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-رکورد تیپاکس در ارسال بسته‌های روزانه
رکورد تیپاکس در ارسال بسته‌های روزانه بعد از گذر از مرز ۷۰ هزار بسته در روز، امروز افتخار داشتیم تا رکورد ۱۰۰ هزار بسته را بشکنیم. با برنامه‌ریزی، تلاش و کوشش در مسیری با اهداف شفاف، امروز این مهم محقق شد. همچنان خدمت‌گذار مشتریان خود هستیم و این نوید را می‌دهیم که روز به روز، شاهد جهشی بزرگ در ارائه خدمات تیپاکس به مردم کشورمان خواهیم بود.
بهمن 1399 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-از جنوبی‌ترین نقطه، به وسعت تمام خاک پاک ایران!
از جنوبی‌ترین نقطه، به وسعت تمام خاک پاک ایران! صبح امروز، مراسم افتتاح نمایندگی ابوموسی با حضور شهردار، فرماندار، بخشدار، فرماندهی نیروهای مسلح منطقه، معاونین سیاسی عمرانی فرماندار، فرمانده تیپ امام سجاد، رئیس صنعت و معدن، نماینده ولی فقیه در منطقه، رئیس شورای شهر، رئیس دادگستری و حل اختلاف و همچنین جمعی از مدیران تیپاکس، در این جزیره برگزار شد.
بهمن 1399 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-دو روی سکه کرونا برای «تیپاکس»
دو روی سکه کرونا برای «تیپاکس» با شروع اوج‌گیری پاندمی ‌کرونا و محدودیت‏هایی که برای تردد وضع شد، تقاضا برای انجام خریدهای آنلاین به میزان قابل ملاحظه‌ای افزایش یافت. به‌طوری‌که براساس گزارش اخیر مرکز توسعه تجارت الکترونیک، در ۶ ماه نخست سال ۹۹، ۵/ ۱میلیارد تراکنش تجارت الکترونیکی انجام شده که این تعداد نسبت به مدت مشابه سال قبل، رشد ۵۲ درصدی داشته است. افزایش یک‌باره تقاضا برای خریدهای آنلاین، حجم کاری قابل ملاحظه‌ای را به‌صورت غیرمنتظره به سرویس‏های حمل و تحویل کالا تحمیل کرد و از آنجا که بسیاری از این شرکت‏ها اعم از پست جمهوری اسلامی ‌و شرکت‏های پستی خصوصی، آمادگی و زیرساخت‏های لازم برای تطبیق خدمات‌رسانی با تقاضای مازاد را نداشتند، سرویس‌دهی در مقاطعی از این مدت با اختلال مواجه شد و این امر اعتراض و نارضایتی کاربران را در پی داشت.
بهمن 1399 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-توسعه ظرفیت و تغییر در فرایند بارچینی مجموعه تی هاب
توسعه ظرفیت و تغییر در فرایند بارچینی مجموعه تی هاب روز گذشته، همزمان با میلاد حضرت فاطمه (س) و با حضور تعدادی از مدیران، از زمین جنوبی مجموعه تی هاب بهره برداری به عمل آمد. این زمین به عنوان محلی برای بارگیری کامیون‌ها آماده سازی شده تا بتوان از این طریق، سرعت انتقال بسته های تجمیعی در کامیون‌ها را افزایش دهد.
بهمن 1399 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-عقد تفاهم نامه همکاری میان تیپاکس و صندوق کارآفرینی امید
عقد تفاهم نامه همکاری میان تیپاکس و صندوق کارآفرینی امید صبح امروز، 12 بهمن ماه 1399، تیپاکس میزبان مدیرعامل و جمعی از مدیران صندوق کارآفرینی امید بود. دکتر مهرداد فاخر، مدیرعامل تیپاکس، در ابتدا ضمن تشکر از همراهی این سازمان، به معرفی خدمات تیپاکس و اقدامات آن در چند سال اخیر پرداخت. ایشان با اشاره به قدمت بیش از 60 ساله تیپاکس، شبکه گسترده، سیستم مکانیزه و حامل های متعدد در شبکه حمل و نقل شهری و جاده ای در سراسر کشور اشاره کرد.
بهمن 1399 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-توسعه اپلیکیشن مای تیپاکس
توسعه اپلیکیشن مای تیپاکس صنعت لجستیک و حمل‌ونقل به‌عنوان یکی از مهمترین حلقه‌های زنجیره تامین کسب‌وکارها محسوب می‌شود. کسب‌وکارها ناگزیر به تغییر به‌سمت دیجیتالی شدن هستند. شاید بتوان یکی از گام‌های موثر در این هماهنگی را ورود به دنیای اپلیکیشن‌های موبایلی دانست. رشد و توسعه تجارت الکترونیک و محدودیت‌های ایجاد شده، هزینه بالای تردد و تمایل افراد به ماندن در خانه، استفاده از خدمات آنلاین را افزایش داده و این موضوع ساده‌ای نیست؛ تغییر عادت‌های خرید!
آذر 1399 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-نشست خبری دکتر مهرداد فاخر با موضوع: ایجاد اکوسیستم‌ها، نیاز امروز ایران
نشست خبری دکتر مهرداد فاخر با موضوع: ایجاد اکوسیستم‌ها، نیاز امروز ایران صنعت لجستیک مانند سایر صنایع در عصر مدرن با دیجیتالی شدن گره خورده و هر جایی که پای تجارت آنلاین به میان آمده، تحولات فناورانه این صنعت خودی نشان داده‌اند. حتی بیماری همه‌گیر کرونا که فعالیت بسیاری از کسب و کارها را در جهان متوقف کرد، نه تنها برای این صنعت ترمز نبود بلکه شتاب‌دهنده‌ای بود که تغییرات تکنولوژیک را سریع‌تر به این بازار تزریق کرد. در همین راستا هلدینگ فاخر که در سه حوزه پست و لجستیک، تجارت الکترونیک و فین‌تک فعالیت دارد با برگزاری نمایشگاه مجازی سیمرغ، تلاشی تازه را برای ایجاد اکوسیستمی کارآمد برای رقابت با برندهای مطرح جهانی در این حوزه‌های تجاری آغاز کرده است.
آبان 1399 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-دستاورد جدید شرکت تی‌هاب در اندازه‌گیری بسته‌های حجیم
دستاورد جدید شرکت تی‌هاب در اندازه‌گیری بسته‌های حجیم اندازه‌گیری ابعاد و سنجش وزن بسته‌ها برای نیروی انسانی فعالیتی زمان‌بر است که با خطای زیادی انجام می‌شود. این موضوع زمانی از اهمیت بیشتری برخوردار است که رسالت یک شرکت پستی، تحویل به‌موقع بسته‌ها، درکوتاهترین زمان ممکن باشد. با توجه به خلاء موجود در گردآوری اطلاعات مورد نیاز برای بسته‌های غیراستاندارد و لزوم اتوماتیک بودن این فرایند در حجم بالای بسته‌ها، پروژهParcel Scanner با استفاده از تکنولوژی بینایی ماشین، در شرکت تی‌هاب، به‌عنوان بزرگترین هاب مکانیزه پستی در کشور، انجام و به‌کارگیری شد. در این پروژه که برای اولین بار در کشور انجام شده است، با استفاده از فناوری بینایی ماشین و عکس‌برداری از بسته، در چند میلی ثانیه طول و عرض و ارتفاع هر بسته مشخص و در پایگاه داده‌ها ذخیره می‌شود.
مرداد 1399 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-افتتاح سرویس پوینت مجتمع تجاری اوپال
افتتاح سرویس پوینت مجتمع تجاری اوپال در راستای توسعه شبکه کسب‌وکاری تیپاکس، روز شنبه، ۲۵ مرداد ۱۳۹۹، طی مراسمی با حضور مدیران این شرکت، سرویس پوینت مجتمع تجاری اوپال افتتاح شد. این سرویس پوینت با تکیه بر ظرفیت‌های موجود تیپاکس و دیگر شرکت های هلدینگ فاخر (تی اکسپرس، تی نکست)، به ارائه خدماتی مانند بسته‌بندی، ارسال درون شهری (با همراهی تی نکست)، بین شهری بسته‌ها و ارسال بین‌الملل (با همکاری شرکت تی اکسپرس) می‌پردازد. ارائه سرویس صندوق امانات هوشمند (لاکر) خدمت جدیدی است که به زودی در اختیار مشتریان این مجتمع تجاری قرار خواهد گرفت
مرداد 1399 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-همکاری مشترک بین تیپاکس و کمیسیون ملی یونسکو ایران
همکاری مشترک بین تیپاکس و کمیسیون ملی یونسکو ایران در ادامه همکاری های مشترک بین تیپاکس و کمیسیون ملی یونسکو-ایران جلسه ای با حضور آقای حجت‌الله ایوبی (دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو - ایران) با حضور دکتر فاخر و هیأت همراه برگزار شد.
خرداد 1399 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-برندها مانند موجودات زنده‌ای هستند که به تغییرات واکنش نشان می‌دهند
برندها مانند موجودات زنده‌ای هستند که به تغییرات واکنش نشان می‌دهند هومن خطیبی، مدیر برند و ارتباطات جامع بازاریابی تیپاکس، در آستانه 60 سالگی این شرکت، درمورد ماندگاری و اهمیت تغییر برندها گفت: با تغییرات باید تغییر کرد و ایستایی جایز نیست؛ برندها مانند موجودات زنده‌ای هستند که به تغییرات واکنش نشان می‌دهند. برند تیپاکس در 60 سال فعالیت بی‌وقفه، آمادگی مواجه با تغییرات را داشته و از فراز و نشیب‌های گوناگون عبور کرده است. مدیر برند تیپاکس افزود: امروزه ثابت شده که نام‌های تجاری ماندگار، مانند سندی تاریخی و تاییدی هستند بر صحت و سقم سبقه درخشان آن برند نزد مردم. با نگاهی به روند تغییر و حیات این برندها، ارزیابی و تصویر روشنی از سیر اقتصادی و اجتماعی یک کشور می‌توان به‌دست آورد. نام‌های تجاری ملی، دارایی‌های ارزشمندی هستند که حفظ و حراست از آن وظیفه هر جامعه‌ای ست.
خرداد 1399 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-نوآوری، کلید توسعه بازار کسب‌وکارهای لجستیکی امروز
نوآوری، کلید توسعه بازار کسب‌وکارهای لجستیکی امروز صنعت لجستیک و حمل‌ونقل، یکی از صنایع پیشرو در عصر حاضر است که نقش مهمی در تکمیل زنجیره ارزش سازمان‌ها ایفا می‌کند. جدای از نیازمندی‌های به روز سازمان‌ها نسبت به لجستیک، انتظارات روبه افزایش مشتریان، روی تمام بخش‌های زنجیره‌تامین تاثیر می‌گذارد. تقاضای مصرف‌کنندگان نسبت به دریافت خدمات سریع، در دسترس و بهینه، هیچ‌گاه به اندازه حال حاضر نبوده است و تعجبی ندارد که در این صنعت، هم مدل‌های عملیاتی و هم سودآوری مورد توجه باشند. تیپاکس، شرکت بزرگ و 60 ساله‌ای است که به‌عنوان بنیانگذار پست خصوصی در کشور، به‌خوبی توانسته است با تکنولوژی‌های روز دنیا خود را سازگار کرده و در حوزه پست و لجستیک، نوآور باشد. همواره سعی داشته‌ایم با برنامه‌ریزی و بازبینی ساختار حمل‌ونقل در سطح کشور، موجبات بالا رفتن سطح بهره‌وری ساختار ناوگان لجستیک را فراهم کنیم. در راستای نفوذ و توسعه بازار تیپاکس، سال گذشته با ایجاد مسیرهای جدید و ساماندهی، کنترل و بهبود آنها و افزایش تعداد نمایندگی‌ها و پایش و بهبود وضعیت آنها، پوشش خدمات گسترده‌تری را، در سطح کشور برای مشتریان خود فراهم کردیم.
خرداد 1399 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-انقلاب لجستیک به کمک هوش مصنوعی
انقلاب لجستیک به کمک هوش مصنوعی نشست رسانه‌ای شرکت تیپاکس به بهانه شصتمین سالگرد تأسیس این مجموعه با حضور دکتر مهرداد فاخر، مدیرعامل آن برگزار شد. در این برنامه ضمن اشاره به تاریخچه شکل‌گیری تیپاکس و فراز و نشیب‌هایی که در طول این سالها از سر گذرانده به نقش بسزای این شرکت در تأمین رفاه مردم و برآوردن خواسته‌های لجستیکی آنها اشاره شد. مهرداد فاخر در ابتدای این نشست خبری گفت خوشحالم که بگویم امروز بعد از 60 سال خدمت رسانی به مردم، روندی از رشد و توسعه را همپای توسعه اجتماعی و اقتصادی جامعه طی کرده‌ایم و توانسته‌ایم در منطقه به یکی از مهم‌ترین شرکت‌های پست و لجستیک تبدیل شویم. علیرغم اینها تیپاکس در سال 1395 ضمن پایبندی به ارزش‌ها و اصالت‌های اولیه، نیاز به تغییر را به درستی درک و زیرساخت‌‌هایش را از نو تعریف و بازسازی کرد. حرکت به سمت این تغییرات عملاً از سال 96 آغاز شد و بعد از یک سال تقریباً از یک شرکت کاملاً سنتی به یک سازمان نوآور بر پایه بسترهای نرم‌افزاری رسید.
خرداد 1399 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-عقد تفاهم‌نامه همکاری میان تیپاکس و سازمان داوطلبان هلال احمر
عقد تفاهم‌نامه همکاری میان تیپاکس و سازمان داوطلبان هلال احمر تیپاکس این روزها در آستانه ورود به ۶۰ سالگی است؛ شصت سال همراهی در مسیر خدمت نوآورانه و در تمام این مدت، مسئولیت اجتماعی را جزئی جدایی‌ناپذیر از کسب‌وکار خود دانسته و می داند و برای آن استراتژی روشن و شفافی دارد. در تاریخ ۱۳ خرداد ۱۳۹۹، تفاهم‌نامه همکاری میان سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر و شرکت "تیپاکس" در دیداری دوجانبه در این سازمان امضا شد. بر مبنای این تفاهم نامه، امروز تیپاکس افتخار دارد با تسهیل انتقال و تحویل اقلام اهدایی مربوط به مشارکت‌های مردمی در سوانح و بلایا، از مسیرهای هوایی و زمینی، در انتقال کمک‌های بشردوستانه به اقصی نقاط کشور نقشی موثر و سازمان یافته تر نسلت به قبل ایفا کند.
اردیبهشت 1399 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-مسئولیتی به قدمت 60 سال همراهی با مردم
مسئولیتی به قدمت 60 سال همراهی با مردم تیپاکس، به‌عنوان مجموعه بزرگ 60 ساله‌ای که در حوزه حمل‌ونقل و لجستیک مشغول خدمت است، طبق استراتژی مشخص و شفافی، در راستای مسئولیت اجتماعی خود گام برمی‌دارد. یکی از این گام‌ها، اعلام آمادگی و همکاری داوطلبانه با سازمان داوطلبان هلال احمر در بحث لجستیک است تــا از این طریق بتواند از ظرفیت‌ها و توان خود در حل مشکلات کمک کند.
اردیبهشت 1399 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-مصاحبه با مدیر برند تیپاکس پیرامون اقدامات تیپاکس در راستای مسئولیت اجتماعی
مصاحبه با مدیر برند تیپاکس پیرامون اقدامات تیپاکس در راستای مسئولیت اجتماعی هومن خطیبی مدیر برند تیپاکس درباره فعالیت این برند در روزهای کرونایی گفت:این شرکت به طور مستمر، فعالیت در حوزه مسئولیت اجتماعی را به عنوان نگاهی در مجموعه نهادینه کرده است. با شیوع ویروس کرونا، تمامی کسب وکارها از جمله تیپاکس درگیر این بحران شدند. با این وجود، این شرایط نتوانست فعالیت های عملیاتی تیپاکس را تحت الشعاع قرار دهد؛ حتی در تعطیلات سال نو. تیپاکس در تمام روز‌های سپری شده کرونایی، با وجود تمام موانعی که برای حمل و نقل جاده‌ای وجود داشت، با اخذ مجوزهای لازم، توانست به تعهدات خود عمل کند.
فروردین 1399 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-اقدامات تیپاکس در دوران کرونا
اقدامات تیپاکس در دوران کرونا در شرایط پیش آمده، وظیفه خود می‌دانیم تا در کنار پزشکان و پرستاران و دیگر مسئولان دلسوز سرزمینمان، عزم ملی را برای بهبود شرایط جزم کنیم و دست در دست هم، گامی در مسیر سلامت جامعه و رهایی از نشر ویروس کرونا برداریم. در این مدت سعی داشته‌ایم تا با تکیه‌بر اطلاعیه‌های سازمان بهداشت جهانی(WHO) و رعایت اصول بهداشتی و ایمنی، دغدغه جابجایی بسته‌های مشتریان خود را کم کنیم و امروز بر آنیم تا با ارائه گزارشی از اقدامات انجام‌شده، به مشتریان خود این اطمینان را بدهیم که هر کاری را که لازم بوده و توصیه‌شده انجام داده‌ایم؛ چراکه خود را مسئول میدانیم.
فروردین 1399 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-همراهی تیپاکس با بنیاد یاران عشق
همراهی تیپاکس با بنیاد یاران عشق تیپاکس امروز افتخار این را داشت تا در کنار بنیاد یاران عشق، بار دیگر در لحظه‌هایی ناب و عاشقانه شریک باشد.
اسفند 1398 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-تیپاکس سهم خود را از عشق و همدلی فراموش نمی کند!
تیپاکس سهم خود را از عشق و همدلی فراموش نمی کند! شرکت تیپاکس و دیگر شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ فاخر آماده است تا خدمات لجستیکی (ارسال مرسولات پستی) خود را در راستای این مهم، به‌صورت رایگان در اختیار سیستم‌های بهداشتی و درمانی کشور قرار دهد. تیپاکس از هم اکنون مسئولیت ارسال مرسولات مورد نیاز هم‌میهنان عزیز در سراسر کشور را به‌عهده گیرد و سفیر هرگونه کمکی از جانب وزارت‌خانه‌های مرتبط و خیریه‌های معتبر باشد.
بهمن 1398 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-افزایش ساعت کاری نمایندگی‌های تیپاکس تهران در روزهای پنج شنبه
افزایش ساعت کاری نمایندگی‌های تیپاکس تهران در روزهای پنج شنبه قابل توجه مشتریان محترم شرکت تیپاکس به‌جهت حفظ و رضایت خاطر هرچه بیشتر مشتریان محترم تیپاکس، ساعت کاری نمایندگی‌های تیپاکس تهران در روزهای پنج شنبه تا انتهای سال 98، از ساعت 9 الی 18 می‌باشد.
بهمن 1398 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-درگاه الکترونیکی ارائه خدمات پستی مای‌تیپاکس آغاز به کار کرد
درگاه الکترونیکی ارائه خدمات پستی مای‌تیپاکس آغاز به کار کرد مای‌تیپاکس، به عنوان نخستین درگاه الکترونیکی ارتباط و ثبت سفارش خدمات پستی تیپاکس، در دسترس شهروندان تهرانی قرار گرفت و به زودی در تمام کشور خدمات خود را ارائه خواهد کرد.
بهمن 1398 
بسته‌بندی-مراسم یادبود سومین سال تاسیس هلدینگ فاخر
مراسم یادبود سومین سال تاسیس هلدینگ فاخر روز چهارشنبه 25 ام دی ماه 1398، مراسم یادبود سومین سال تاسیس هلدینگ فاخر، در فضایی خودمانی، داخل ساختمال هلدینگ برگزار شد.
دی 1398 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-مراسم یادبود سومین سال تاسیس هلدینگ فاخر
مراسم یادبود سومین سال تاسیس هلدینگ فاخر روز چهارشنبه 25 ام دی ماه 1398، مراسم یادبود سومین سال تاسیس هلدینگ فاخر، در فضایی خودمانی، داخل ساختمال هلدینگ برگزار شد.
دی 1398 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-دسترسی ساده و آسان به نمایندگی های تیپاکس با 80 نمایندگی در تهران
دسترسی ساده و آسان به نمایندگی های تیپاکس با 80 نمایندگی در تهران احترام یکی از ارزش‌های استراتژیک برند تیپاکس است. برای حفظ احترام به مشتری، دسترسی ساده و آسان به نمایندگی همواره مورد توجه تیپاکس بوده و امروز، تیپاکس با 80 نقطه تماس در تهران، آماده خدمت رسانی به مشتریان خود است.
دی 1398 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-تقدیر سازمان ملل ایران، بخش برنامه جهانی غذا (WFP) از تیپاکس
تقدیر سازمان ملل ایران، بخش برنامه جهانی غذا (WFP) از تیپاکس قدیر سازمان ملل ایران، بخش برنامه جهانی غذا (WFP) از تیپاکس روز جمعه 17 آبان 98، در مراسم سالگرد سی‌ودومین سال شروع به کار سازمان ملل در ایران، بخش برنامه جهانی غذا (WFP)، از چهار نام تجاری همراه با این سازمان تقدیر به عمل آمد.
دی 1398 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-اعطای نشان مدیریت کیفیت توسط آقای دکتر مهرداد فاخر به شرکت کنندگان دوره سیستم مدیریت کیفیت
اعطای نشان مدیریت کیفیت توسط آقای دکتر مهرداد فاخر به شرکت کنندگان دوره سیستم مدیریت کیفیت تیپاکس در راستای افزایش دانش کارکنان خود و رسیدن به استانداردهای سازمانی، به همت دکتر مهرداد فاخر و با مسئولیت جناب آقای زندی، نماینده مدیریت در سیستم کیفیت، اقدام به برگزاری دوره سیستم مدیریت کیفیت کرد.
دی 1398 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-نشست تخصصی مدیریت ریسک در کسب و کارهای امروز
نشست تخصصی مدیریت ریسک در کسب و کارهای امروز نشست تخصصی «مدیریت ریسک در کسب و کارهای امروز» در روز یکشنبه 8 دی ماه 1398، در مجموعه تیپاکس برگزار شد.
آذر 1398 
لجستیک و حمل‎‌و‎نقل-حمایت تیپاکس از کارآفرینی و تولیدات ملی در حوزه البسه در جشنواره سی پال
حمایت تیپاکس از کارآفرینی و تولیدات ملی در حوزه البسه در جشنواره سی پال مراسم افتتاحیه دومین جشنواره ملی مد و لباس «سی‌‌پال»، با محوریت حمایت از تولید داخلی و طراحان ایرانی و با موضوع جاده ابریشم، روز پنج‌شنبه 21 آذرماه در مجموعه فرهنگی آسمان برگزار شد.