خدمات

 سرویس درون شهری

خدمات تکمیلی

تیپاکس با 63 سال سابقه در حوزه ارائه خدمات کوریر سرویس، در راستای جلب رضایت مشتریان و ایجاد سهولت در فرایند ارسال و دریافت کالا، خدمات تکمیلی را در اختیار مشتریان خود قرار داده است تا این عزیزان با اطمینان خاطر و به راحتی بسته‌های خود را ارسال، رهگیری و دریافت کنند.

 

جبران خسارت

در راستای جلب رضایت مشتریان، تمامی بسته‌های ارسالی توسط تیپاکس، درصورت مفقودی یا آسیب‌دیدگی، بسته به مبلغ ارزش اعلام شده از سمت فرستنده، بین 400 هزار تومان تا 60 میلیون تومان ( و تا 100 میلیون تومان برای مشتریان قراردادی) جبران خسارت خواهند شد. جبران خسارت برای پاکت‌های حاوی اوراق و اسناد مجاز، 2۰۰ هزار تومان و برای پاکت‌های حاوی کالا، حداکثر ۱ میلیون تومان درنظر گرفته شده است. 

مشاهده

ارسال پیامک

تیپاکس برای آرامش خاطر مشتریان و اطلاع رسانی وضعیت ارسال بسته از طرف فرستنده یا دریافت از طرف گیرنده، خدمت ارسال پیامک را در اختیار مشتریان قرار داده است. در این خدمت هنگام ارسال و دریافت بسته، پیامک اطلاع‌رسانی به فرستنده و گیرنده ارسال می‌شود تا هردو بتوانند وضعیت بسته را رهگیری کنند.


بسته بندی

با هدف حفظ اموال مشتریان و ایجاد راحتی در ارسال بسته، تیپاکس اقدام به ارائه خدمت بسته‌بندی کرده است. با استفاده از این خدمت تمامی مشتریان می‌توانند کالای ارسالی خود را متناسب با ابعاد و محتویات کالا، بسته بندی کنند تا از آسیب دیدن کالا جلوگیری شود.

مشاهده

پرداخت در محل

به‌منظور بهبود مشتری مداری برای مشتریان کسب‌وکار در روند ارسال کالا، تیپاکس اقدام به ارائه خدمت COD، کرده است. در این خدمت با عقد قرارداد COD میان تیپاکس و فرستنده کالا، مشتریان می‌توانند مبلغ کالای خریداری شده خود را هنگام تحویل بسته به مامور تیپاکس پرداخت کنند.

مشاهده

پس کرایه

تیپاکس به‌منظور رفاه حال مشتریان خود، خدمت پسکرایه را برای مشتریان خود فراهم کرده است. با استفاده از این خدمت، فرستنده می‌تواند بدون پرداخت هزینه ارسال، بسته را به مقصد فرستاده و هزینه ارسال، از گیرنده و هنگام تحویل بسته دریافت شود.

مشاهده

رهگیری آنلاین

تیپاکس به‌منظور اطلاع مشتریان از وضعیت بسته‌های ارسالی آنها در طی فرایند ارسال، سیستم رهگیری بسته آنلاین را در اختیار مشتریان قرار داده است. در این خدمت، مشتریان می‌توانند با استفاده از وارد کردن کد رهگیری، در بخش رهگیری بسته سایت تیپاکس، در هر لحظه از وضعیت بسته ارسالی خود مطلع شوند.

مشاهده